Jeugd-agenda

Komende activiteiten:

Zomer 2024: Skeelertraining in Schijndel
We organiseren in het zomerseizoen ook weer de jeugd-skeelertraining, vanaf maandag 8 april 2024. Je vindt ons op het sportcomplex “de Leemput” Leemputtenweg 3 in Schijndel, op maandagavond van 18:30 tot 20 u. Meer informatie over de skeelertraining vind je in het menu onder [skeeleren].
 
Zomer 2024: bostraining bij de Bindplaats, Vught
Dit seizoen is er vanaf zondag 24 maart 2024 een leuke bostraining voor jullie. De training vindt op zondagochtend plaats van 9:30 – 10:45 uur. Verzamelen bij ons clubhuis “de Bindplaats” aan de IJzeren Man, Boslaan 43 te Vught. De training is bedoeld om de spieren soepel te houden en je conditie op peil zodat je in vorm blijft voor het winterseizoen op de schaats, maar natuurlijk ook om gewoon lol met elkaar te hebben.
 

Winterprogramma

Trainingsuur voor de jeugd in het Sportiom
Vanaf half oktober 2024 traint de jeugd elke zondagmorgen van 9.00 tot 10.00 uur op de baan in het Sportiom in Den Bosch. We trainen daar in verschillende groepjes op verschillende niveau’s. Zie ook de Sportiom-pagina.
Kijk voor een indruk mee: een filmpje van de Sportiom-training.
 

Heb je nog vragen, dan kun je contact opnemen via jeugdcoordinator@vijc.nl